BB novinky!

12:09

Dnes som testovala novinky v BB krémoch a to Nivea a BB krém od Oriflamu. Už dávnejšie som používala BB krém od Garnier a doteraz ho podľa mňa žiaden neprekonal :)

Nezabúdajte na moju 
GIVEAWAY!

Pripomeňme si, že BB krémy sú krémy, ktoré slúžia nielen ako krycie krémy, ktoré zjednocujú tón pleti, maskujú nedokonalosti a hydratujú, ale aj ako ochrana pred UV lúčmi a niektoré sú dokonca prevencia proti vráskam!

Ak chcete nejaké plus v BB krémoch, vyberte si:
+zmatnenie: BB Cream Miracle Skin Perfector, Garnier, 7,29€
+čistenie: BB Cream + Primer, Pupa, 11,90€
+enerigia: BB + Anew Vitale, Avon, 11,90€ (obsahuje vitamíny a antioxidanty)
+hydratácia: BB Hydra life, DiorAko prvý som testovala novinku od Nivea. 7,99€
Vybrala som si svetlý odtieň . Tento krém je hustejší a ťažšie sa mi nanášal, čo nemám pri nanášaní na tvár rada. Po nanesení sa však pekne zladil s tónom pleti. Čo ma trošku zarazilo, je to, že sa mi kúsok dostal do oka a to ma potom dlhšie pálilo, čo sa mi pri žiadnom kréme ešte nestalo. Ak by som ho hodnotila ako v škole, dostal by 2-.S novinkou BB krém prišiel aj Oriflame. 30ml v troch odtieňoch za uvádzaciu cenu 4,90€ (inak 8,50€)

Tento krém už nebol tak hustý a oveľa ľahšie sa nanášal, avšak dlhšie ho treba rozotierať,aby sa pekne vpil. Potom sa však tiež krásne zladil s pleťou. Ak máte suchšiu pleť, nanášajte ho na váš denný krém.


Vaša Sofia :)


You Might Also Like

4 komentárov

 1. pekne si to napisala:) podľa mňa sú najlepšie BB tie pravé azijské!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já zůstávám věrná klasickému makeupu :)

  Chtěla bych tebe a tvé čtenáře pozvat k sobě na blog, kde právě probíhá giveaway na tém back to school :) Budu ráda, když se zúčastníte! :)

  http://tereziiestaysalive.blogspot.cz/2013/08/ready-for-school.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Na Niveu si brúsim zúbky, ako je to s krytím tohto BB-čka? Prekryje Nivea nedokonalosti? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja sama mám problém s rôznymi nedokonalosťami a k tomuto BB od Nivea by som povedala, že nedokonalosti kryje tak na 75%.

   Odstrániť